Kolportaż ulotek

Nasza firma zajmuje się kompleksową usługą kolportażu, roznoszenia oraz drukowania ulotek m. in. na terenie Gdańska, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Warszawy, Wrocławia i nie tylko.

Gwarantujemy, że materiały reklamowe dotrą do min. 90% odbiorców w na obszarze objętym kolportażem. Materiały reklamowe odbieramy bezpośrednio od Klienta. Dysponujemy własnym transportem. Czas jaki potrzebujemy na dystrybucję ulotek to 5 dni roboczych.

Materiały reklamowe dystrybuujemy w lokalizacjach wskazanych przez klienta – mogą to być zarówno domki jednorodzinne, osiedla bloków, jak i peryferia miast. Świadczymy pomoc w wyborze najlepszego możliwego obszaru roznoszenia ulotek, w oparciu o wytyczne naszych Klientów. Posiadamy wyszkoloną kadrę kontrolerów, którzy sprawdzają jakość oraz przebieg dystrybucji materiałów reklamowych.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, czuwając nad nim od początku do samego końca. Gwarantujemy pełen profesjonalizm w relacji z Klientem oraz usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kolportażu ulotek w ponad 130 lokalizacjach w całej Polsce. Sprawdź zasięg

Promocje

Kolportaż ulotek

szybko, tanio i skutecznie profesjonalnie podchodzimy do wszystkich zleceń

  • od 4gr netto / szt. 
    niezależnie od formatu
  • 699zł za wydruk
    40 tysięcy ulotek A6
  • 200zł za wydruk
    10 tysięcy ulotek A6

pn-pt 8:00-16:00

739 063 999/516 131 422

biuro@rozniesiemyulotki.pl