Gdańsk – roznoszenie ulotek i gazetek, kolportaż, dystrybucja – Pro-Mailer

 

Serdecznie zachęcamy do współpracy wszystkich mieszkańców miasta Gdańsk! Misją naszej firmy jest profesjonalna dystrybucja ulotek oraz wszelkiego rodzaju materiału reklamowego, mającego na celu jak najlepsze informowanie mieszkańców miasta o treściach, które są najważniejsze dla konkretnych przedsiębiorców. Swoją pracę traktujemy bardzo poważnie i dokładamy wszelkich starań, aby powierzony nam kolportaż ulotek dotarł dokładnie do tej grupy odbiorców, którą jesteś zainteresowany. Chcąc zapewnić możliwie najbardziej skuteczny przekaz, skupiamy się także na takich działaniach jak dystrybucja gazetek do przeróżnych instytucji, a nawet osób prywatnych.

Wierzymy także w to, że roznoszenie ulotek jako sposób na szerzenie informacji na najbardziej podstawowym, międzyludzkim poziomie, jest zarazem jednym z najbardziej owocnych. Często bywa tak, że nie wiemy, że czegoś potrzebujemy, lub jak moglibyśmy na czymś skorzystać, a ulotki mogą nam w tym pomóc. Dodatkowo, uważamy, że osobista forma wręczenia ulotki jest znacznie bardziej odpowiednia niż na przykład wysyłanie automatycznych maili z niedopasowaną treścią reklamową.

Dzięki procesowi rekrutacyjnemu pracują dla nas tylko osoby sumienne, co pozwala nam na sprawne i profesjonalne dotarcie do potencjalnych odbiorców, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Jest to dla nas priorytetem, dlatego decydując się na skorzystanie z naszych usług, masz pewność, że Twoje treści reklamowe na pewno dotrą do właściwych odbiorców.

Sprawdź także

Promocje

Kolportaż ulotek

szybko, tanio i skutecznie profesjonalnie podchodzimy do wszystkich zleceń

  • od 4gr netto / szt. 
    niezależnie od formatu
  • 699zł za wydruk
    40 tysięcy ulotek A6
  • 200zł za wydruk
    10 tysięcy ulotek A6

pn-pt 8:00-16:00

739 063 999/516 131 422

biuro@rozniesiemyulotki.pl